Zakres usług

Jako Kancelaria specjalizująca się w dochodzeniu odszkodowań prowadzimy każdy rodzaj spraw, których przedmiotem są roszczenia odszkodowawcze. Poniżej przedstawiamy główne kategorie zdarzeń powodujące powstanie odpowiedzialności odszkodowawczej.

Nasza Kancelaria specjalizuje się w obsłudze spraw o przeprowadzenie upadłości konsumenckich. Naszym klientom zapewniamy pomoc począwszy od wstępnej analizy sprawy po całkowite prawomocne umorzenie posiadanych długów.

Nakaz zapłaty wydany w postępowaniu upominawczym bądź nakazowym to jedna z najczęściej stosowanych form orzeczeń sądowych nakazujących dłużnikowi zapłatę określonej kwoty na rzecz powoda.

W momencie otrzymania

Wielu spośród osób zadłużonych z trudem radzi sobie z regulowaniem posiadanego zadłużenia. Często prowadzi to do pogorszenia już i tak trudnej sytuacji finansowej poprzez powzięcie kolejnych pożyczek na spłatę poprzednich bądź na zwyczajne utrzymanie siebie i rodziny. Jako Kancelaria niosąca pomoc osobom zadłużonym proponujemy inne a także korzystniejsze rozwiązania aniżeli sięganie po kolejne pożyczki, które tak naprawdę jeszcze bardziej powiększają posiadane zadłużenie i mogą powodować tzw. spirale zadłużenia.

Jeśli dana osoba spłaciła swój kredyt przed czasem może żądać od kredytodawcy nie tylko proporcjonalnego zwrotu składki ubezpieczeniowej czy pomniejszenia odsetek. W takiej sytuacji należny jest także zwrot prowizji, którą ponieśliśmy poprzez zawarcie umowy.

Restrukturyzacja jest procesem, który pozwala przedsiębiorcom uniknąć upadłości, a tym samym zachować przedsiębiorstwo i jego składniki majątku. Jednocześnie restrukturyzacja pozwala na uregulowanie zobowiązań podmiotu zadłużonego, poprzez optymalizację zasobów przedsiębiorstwa oraz wprowadzenie nowych, efektywnych rozwiązań. Podstawową formą restrukturyzacji jest zawarcie układu z wierzycielami.

Kto może skorzystać z restrukturyzacji? <

Upadłość gospodarcza to pojęcie określające postępowanie upadłościowe osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą bądź postępowania upadłościowego osób prawnych, najczęściej spółek. Upadłość gospodarczą mogą ogłosić podmioty, które nie są w stanie regulować posiadanego zadłużenia – tzn. są niewypłacalne.

Kto może ogłosić upadłość go

Układ jest porozumieniem zawieranym pomiędzy dłużnikiem oraz jego wierzycielami. Przedsiębiorca może skierować do swoich wierzycieli propozycję spłaty swojego zadłużenia, a wierzyciele głosują za ich zatwierdzeniem lub odrzuceniem. Swoje propozycje układowe mogą także złożyć wierzyciele oraz syndyk. Sam układ może być zawierany po ogłoszeniu upadłości, jeśli okaże się, że układ pozwoli zaspokoić wierzycieli w satysfakcjonującej ich wysokości.

Kto może zawrze

Życie z zadłużeniem nie jest łatwe. Często biorąc pierwszy kredyt czy pożyczkę nie przypuszczamy, że w przyszłości pojawią się trudności ze spłatą. Niestety często tak właśnie bywa - za sprawą różnych zdarzeń losowych jak np. utrata pracy, choroba czy też wpadnięcie w tzw. pętle zadłużenia. Dług często narasta, zdarza się, że tracimy kontrolę nad jego wysokością. Jako Kancelaria przypominamy, że wysokie zadłużenie nie jest sytuacją bez wyjścia. Rozwiązań jest kilka, najkorzystniej przedstawia się upadłość konsumencka. Czym jest upadłość, kto może z niej skorzystać i jak to zrobić?

Jesteśmy Kancelarią specjalizującą się w zakresie prawa upadłościowego. Świadcząc swoje usługi wspierajamy naszych Klientów począwszy od wnikliwej analizy sprawy, aż do prawomocnego umorzenia zobowiązań. 

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kancelaria Prawna Pana Daniela jest godna polecenia, jest to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy i empatią do ludzi. Jest godną zaufania osobą, która w rzeczowy sposób podchodzi do każdej sprawy, jest pewna swojego stanowiska i finalnie rzecz biorąc klient jest bardzo zadowolony z jego skuteczności. Uzyskałem pomoc niejednokrotnie z pozytywnym skutkiem, bardzo serdecznie polecam.

Dawid, Ruda Śląska

Profesjonalna i szybka pomoc. bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno będę współpracował w przyszłości o ile będzie taka konieczność. Młody człowiek z doświadczeniem, którego nie zjadła rutyna polecam.

Krystian, Zabrze

Kancelaria na duży plus. Podjąłem współpracę i nie żałuję swojej decyzji. Byłem bardzo zaskoczony wiedzą i jak potrafią pomóc człowiekowi. Naprawdę polecam.

Piotr, Zabrze

Kancelaria zajęła się moja sprawa. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szybki i łatwy kontakt, sprawa tłumaczona ze zrozumieniem. Polecam!

Iwona, Nottingham

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pomoc w krótkim czasie. Jestem zadowolona z obsługi i pomocy. Polecam bardzo.

Eryka Górecka

Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona, obsługa solidna i profesjonalna. Super podejście do klienta, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Bożena Husar

Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń