Upadłość konsumencka Rybnik

Czy dzięki upadłości konsumenckiej Rybnik można uzyskać oddłużenie?

Procedura ogłoszenia upadłości konsumenckiej jest przewidziana dla osób, które nie są w stanie spłacić swojego zadłużenia. Postępowanie kończy się postanowieniem sądu, dzięki któremu umorzone zostają zobowiązania dłużnika. Odpowiedź brzmi więc: tak, dzięki upadłości konsumenckiej można uzyskać oddłużenie.

Z czym wiąże się ogłoszenie upadłości konsumenckiej?

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej Rybnik dla dłużnika to przede wszystkim szansa na życie bez długów, windykacji i komornika. Już podczas postępowania sądowego zostaną umorzone prowadzone przez komornika egzekucje, nie będą także naliczane kolejne odsetki.

Upadłość konsumencka Rybnik

Czy bez majątku można ogłosić upadłość konsumencką?

Do ogłoszenia upadłości konsumenckiej posiadanie majątku nie jest konieczne. Dłużnik nieposiadający majątku może więc bez przeszkód złożyć wniosek do sądu i ogłosić upadłość.

Jak przygotować się do ogłoszenia upadłości konsumenckiej?

Aby odpowiednio przygotować się do ogłoszenia upadłości konsumenckiej Rybnik najlepiej skonsultować swoją sprawę ze specjalistą. Na spotkanie ze warto zabrać wszystkie posiadane dokumenty świadczące o zadłużeniu (umowy, wezwania do zapłaty, korespondencja od komornika). Konsultując swoją sprawę w naszej Kancelarii możesz mieć pewność, że otrzymasz fachową pomoc od doświadczonych prawników.

Nasi specjaliści pomogą Ci ogłosić upadłość konsumencką Rybnik

Postępowanie upadłościowe wszczynane jest po złożeniu wniosku przez dłużnika, dlatego jego przygotowanie jest bardzo istotne. Nasi prawnicy, bazując na zdobytej wiedzy oraz doświadczeniu, przygotują kompletny wniosek gotowy do złożenia w sądzie. W razie potrzeby pomożemy Ci w zgromadzeniu niezbędnych informacji, a nasz Radca Prawny będzie reprezentował Cię w sądzie.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kancelaria Prawna Pana Daniela jest godna polecenia, jest to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy i empatią do ludzi. Jest godną zaufania osobą, która w rzeczowy sposób podchodzi do każdej sprawy, jest pewna swojego stanowiska i finalnie rzecz biorąc klient jest bardzo zadowolony z jego skuteczności. Uzyskałem pomoc niejednokrotnie z pozytywnym skutkiem, bardzo serdecznie polecam.

Dawid, Ruda Śląska

Profesjonalna i szybka pomoc. bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno będę współpracował w przyszłości o ile będzie taka konieczność. Młody człowiek z doświadczeniem, którego nie zjadła rutyna polecam.

Krystian, Zabrze

Kancelaria na duży plus. Podjąłem współpracę i nie żałuję swojej decyzji. Byłem bardzo zaskoczony wiedzą i jak potrafią pomóc człowiekowi. Naprawdę polecam.

Piotr, Zabrze

Kancelaria zajęła się moja sprawa. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szybki i łatwy kontakt, sprawa tłumaczona ze zrozumieniem. Polecam!

Iwona, Nottingham

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pomoc w krótkim czasie. Jestem zadowolona z obsługi i pomocy. Polecam bardzo.

Eryka Górecka

Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona, obsługa solidna i profesjonalna. Super podejście do klienta, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Bożena Husar

Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń