Upadłość konsumencka Knurów

Upadłość konsumencka jako sposób na wyjście z długów

Upadłość konsumencka Knurów to postępowanie umożliwiające dłużnikom na uzyskanie całkowitego oddłużenia. Po zakończeniu procedury umorzeniu podlegają zarówno zobowiązania wobec banków, urzędów (np. Urzędu Skarbowego), jak i zobowiązania pochodzące z prowadzonej działalności. Dzięki obecnym regulacjom z upadłości konsumenckiej mogą skorzystać także przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność.

Jak wygląda procedura ogłoszenia upadłości konsumenckiej?

Postępowanie rozpoczyna się przygotowaniem wniosku o upadłość. Następnie należy złożyć go do sądu gdzie następuje wydanie postanowienia o ogłoszeniu upadłości. Końcowym etapem postępowania jest umorzenie zobowiązań dłużnika. Nasi prawnicy posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu upadłości czuwają nad tym, aby procedura była przeprowadzona właściwie i sprawnie.

Upadłość konsumencka Knurów

Co można zyskać dzięki upadłości konsumenckiej Knurów?

Przede wszystkim dzięki ogłoszeniu upadłości dłużnik zyskuje umorzenie zobowiązań i życie bez zadłużenia. Już w trakcie procedury umarzane są prowadzone egzekucje, a komornik nie może dłużej zajmować wynagrodzenia. Ochrona przed wierzycielami gwarantuje, że nie będą naliczane dalsze odsetki za opóźnienia w płatnościach, a działania windykatorów zostaną wstrzymane.

Nasza Kancelaria może poprowadzić Twoją sprawę

Na co dzień zajmujemy się prowadzeniem spraw o ogłoszenie upadłości konsumenckiej Knurów, a nasi pracownicy zajmują się udzielaniem kompleksowej pomocy w tym zakresie. Dzięki wsparciu naszej Kancelarii postępowanie prowadzone jest sprawnie i skutecznie. 

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kancelaria Prawna Pana Daniela jest godna polecenia, jest to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy i empatią do ludzi. Jest godną zaufania osobą, która w rzeczowy sposób podchodzi do każdej sprawy, jest pewna swojego stanowiska i finalnie rzecz biorąc klient jest bardzo zadowolony z jego skuteczności. Uzyskałem pomoc niejednokrotnie z pozytywnym skutkiem, bardzo serdecznie polecam.

Dawid, Ruda Śląska

Profesjonalna i szybka pomoc. bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno będę współpracował w przyszłości o ile będzie taka konieczność. Młody człowiek z doświadczeniem, którego nie zjadła rutyna polecam.

Krystian, Zabrze

Kancelaria na duży plus. Podjąłem współpracę i nie żałuję swojej decyzji. Byłem bardzo zaskoczony wiedzą i jak potrafią pomóc człowiekowi. Naprawdę polecam.

Piotr, Zabrze

Kancelaria zajęła się moja sprawa. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szybki i łatwy kontakt, sprawa tłumaczona ze zrozumieniem. Polecam!

Iwona, Nottingham

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pomoc w krótkim czasie. Jestem zadowolona z obsługi i pomocy. Polecam bardzo.

Eryka Górecka

Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona, obsługa solidna i profesjonalna. Super podejście do klienta, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Bożena Husar

Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń