Odszkodowania za błędy medyczne Gliwice

Kiedy mamy do czynienia z błędem medycznym Gliwice?

Do popełnienia błędu medycznego dochodzi wtedy, gdy wskutek działań niezgodnych z aktualną wiedzą i praktyką medyczną dochodzi do zawinionego pogorszenia stanu zdrowia pacjenta. Wówczas najczęściej leczenie pacjenta się wydłuża, często powoduje utratę zaufania do zawodu lekarza, a także odbija się negatywnie na zdrowiu psychicznym pacjenta.

Jakie istnieją rodzaje błędów medycznych?

Wśród błędów medycznych Gliwice należy wyróżnić m.in. błąd diagnostyczny. Polega on na postawieniu błędnej diagnozy lub błędnej oceny stanu zdrowia pacjenta, np. w oparciu o błędną interpretację wyników badań. Gdy w trakcie leczenia dochodzi do zastosowania nieprawidłowej lub przestarzałej metody zabiegu mamy do czynienia z błędem operacyjnym. Rozróżniamy także błąd organizacyjny polegający m.in. na nieodpowiednim prowadzeniu dokumentacji medycznej, co może prowadzić do niewłaściwego leczenia, a także błąd techniczny wynikający z wadliwej realizacji decyzji lekarskich przez personel medyczny.

Odszkodowania za błędy medyczne Gliwice

Uzyskaj odszkodowanie za doznanie błędu medycznego

Doznanie błędu medycznego Gliwice wiąże się z powstaniem po stronie pacjenta szkody, za którą przysługuje mu stosowne odszkodowanie. Osoba poszkodowana ma wobec placówki medycznej roszczenie m.in. o zwrot wszelkich kosztów poniesionych wskutek leczenia, a także o zadośćuczynienie za krzywdy i cierpienia. Wśród żądań osoby poszkodowanej warto pamiętać o zwrocie utraconego dochodu, zwrocie kosztów rehabilitacji czy przystosowania mieszkania, a także o możliwości uzyskania renty.

Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych z zakresu błędów medycznych. Jako Kancelaria zapewniamy pełną obsługę zarówno na etapie sądowym jak i pozasądowym. Nasi Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście do sprawy oraz fachową pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania.

 

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kancelaria Prawna Pana Daniela jest godna polecenia, jest to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy i empatią do ludzi. Jest godną zaufania osobą, która w rzeczowy sposób podchodzi do każdej sprawy, jest pewna swojego stanowiska i finalnie rzecz biorąc klient jest bardzo zadowolony z jego skuteczności. Uzyskałem pomoc niejednokrotnie z pozytywnym skutkiem, bardzo serdecznie polecam.

Dawid, Ruda Śląska

Profesjonalna i szybka pomoc. bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno będę współpracował w przyszłości o ile będzie taka konieczność. Młody człowiek z doświadczeniem, którego nie zjadła rutyna polecam.

Krystian, Zabrze

Kancelaria na duży plus. Podjąłem współpracę i nie żałuję swojej decyzji. Byłem bardzo zaskoczony wiedzą i jak potrafią pomóc człowiekowi. Naprawdę polecam.

Piotr, Zabrze

Kancelaria zajęła się moja sprawa. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szybki i łatwy kontakt, sprawa tłumaczona ze zrozumieniem. Polecam!

Iwona, Nottingham

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pomoc w krótkim czasie. Jestem zadowolona z obsługi i pomocy. Polecam bardzo.

Eryka Górecka

Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona, obsługa solidna i profesjonalna. Super podejście do klienta, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Bożena Husar

Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń