Upadłość konsumencka Gliwice

Dlaczego warto ogłosić upadłość konsumencką w Gliwicach?

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej to przede wszystkim możliwość umorzenia posiadanego zadłużenia, które obecnie nie pozwala osobie zadłużonej wieść normalnego życia. Jako prawnicy zajmujący się postępowaniem upadłościowym od wielu lat, doskonale widzimy z jakimi trudnościami  zmagają się na co dzień klienci naszej Kancelarii. Postępowanie upadłościowe pozwala na rozpoczęcie życia z czystą kartą, bez zadłużenia, a już w jego trakcie osoba zadłużona otrzymuje ochronę przed wierzycielami, co m.in. oznacza umorzenie egzekucji komorniczej.

Jak rozpocząć przygotowanie do ogłoszenia upadłości?

W pierwszej kolejności najlepszym rozwiązaniem jest skompletowanie możliwie największej ilości dokumentacji finansowej, a następnie skorzystanie z konsultacji prawnej. Już pierwsza konsultacja powoduje, że dana osoba zauważa realną możliwość rozwiązania swoich problemów, a także pozwala na pewien spokój psychiczny – jako prawnicy staramy się wyjaśniać wszelkie wątpliwości i instruujemy jak postępować z agresywną windykacją.

Upadłość konsumencka Gliwice

Jakie mam szanse na ogłoszenie upadłości konsumenckiej?

Po nowelizacji ustawy w marcu 2020 roku., szansę na ogłoszenie upadłości konsumenckiej w Gliwicach są bardzo duże. Do ogłoszenia upadłości wymagane jest spełnienie tzw. przesłanki niewypłacalności, to znaczy sytuacji, w której dany dłużnik nie jest w stanie spłacić posiadanego zadłużenia poprzez otrzymywane dochody i świadczenia. Mówiąc prościej – jeśli dana osoba zadłużona nie jest w stanie regulować rat na bieżąco, wierzyciel wypowiedział umowę pożyczki, bądź toczy się egzekucja, to wówczas szanse na ogłoszenie upadłości są bardzo duże.

Jak możemy pomóc w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej w Gliwicach?

Jako Kancelaria zajmujemy się dziedziną prawa upadłościowego od wielu lat. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę prowadzonego postępowania, aż do otrzymania postanowienia o umorzeniu posiadanego zadłużenia. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, rzeczowy, tak by każdy Klient miał pewność, że powierzona sprawa jest prowadzona w sposób należyty.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kancelaria Prawna Pana Daniela jest godna polecenia, jest to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy i empatią do ludzi. Jest godną zaufania osobą, która w rzeczowy sposób podchodzi do każdej sprawy, jest pewna swojego stanowiska i finalnie rzecz biorąc klient jest bardzo zadowolony z jego skuteczności. Uzyskałem pomoc niejednokrotnie z pozytywnym skutkiem, bardzo serdecznie polecam.

Dawid, Ruda Śląska

Profesjonalna i szybka pomoc. bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno będę współpracował w przyszłości o ile będzie taka konieczność. Młody człowiek z doświadczeniem, którego nie zjadła rutyna polecam.

Krystian, Zabrze

Kancelaria na duży plus. Podjąłem współpracę i nie żałuję swojej decyzji. Byłem bardzo zaskoczony wiedzą i jak potrafią pomóc człowiekowi. Naprawdę polecam.

Piotr, Zabrze

Kancelaria zajęła się moja sprawa. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szybki i łatwy kontakt, sprawa tłumaczona ze zrozumieniem. Polecam!

Iwona, Nottingham

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pomoc w krótkim czasie. Jestem zadowolona z obsługi i pomocy. Polecam bardzo.

Eryka Górecka

Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona, obsługa solidna i profesjonalna. Super podejście do klienta, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Bożena Husar

Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń