Upadłość konsumencka Ruda Śląska

Upadłość konsumencka Ruda Śląska

Upadłość konsumencka jest procedurą, dzięki której każda osoba posiadająca trudności ze spłatą posiadanego zadłużenia może uzyskać całkowite oddłużenie. Dłużnicy, którzy ze względu na różne okoliczności nie są w stanie dalej regulować swoich zobowiązań, mogą złożyć do sądu wniosek o ogłoszenie upadłości. Po zakończeniu postępowania dłużnikowi zostaną umorzone jego zobowiązania.

Kto może ubiegać się o ogłoszenie upadłości konsumenckiej?

O ogłoszenie upadłości konsumenckiej Ruda Śląska może ubiegać się każda osoba, która nie ma możliwości spłaty swojego zadłużenia. Ta procedura jest przewidziana zarówno dla osób wobec których prowadzona jest egzekucja komornicza, jak i tych, którzy dopiero utracili zdolność do spłacania rat. Brak zdolności do regulowania zobowiązań oznacza, że dłużnik może liczyć na umorzenie jego zaległości po zakończeniu postępowania sądowego.

Upadłość konsumencka Ruda Śląska

Co zyskuje dłużnik ogłaszający upadłość konsumencką?

Procedura upadłościowa ma na celu przede wszystkim oddłużenie osoby fizycznej. Dłużnik dzięki postępowaniu dostaje więc możliwość umorzenia zobowiązań oraz życia bez komornika, windykatorów oraz wierzycieli. Już w trakcie trwania procedury dłużnik może także liczyć na ochronę m.in. w postacie umorzenia prowadzonych egzekucji komorniczych.

Nasi specjaliści zajmą się Twoją sprawą

Nasza Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw z zakresu upadłości, w szczególności zaś upadłości konsumenckich w Rudzie Śląskiej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie pozwalające na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Poprowadzimy Twoją sprawę – zbierzemy wszystkie dokumenty, sporządzimy kompletny wniosek, wesprzemy Cię w kontaktach z sądem i syndykiem.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kancelaria Prawna Pana Daniela jest godna polecenia, jest to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy i empatią do ludzi. Jest godną zaufania osobą, która w rzeczowy sposób podchodzi do każdej sprawy, jest pewna swojego stanowiska i finalnie rzecz biorąc klient jest bardzo zadowolony z jego skuteczności. Uzyskałem pomoc niejednokrotnie z pozytywnym skutkiem, bardzo serdecznie polecam.

Dawid, Ruda Śląska

Profesjonalna i szybka pomoc. bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno będę współpracował w przyszłości o ile będzie taka konieczność. Młody człowiek z doświadczeniem, którego nie zjadła rutyna polecam.

Krystian, Zabrze

Kancelaria na duży plus. Podjąłem współpracę i nie żałuję swojej decyzji. Byłem bardzo zaskoczony wiedzą i jak potrafią pomóc człowiekowi. Naprawdę polecam.

Piotr, Zabrze

Kancelaria zajęła się moja sprawa. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szybki i łatwy kontakt, sprawa tłumaczona ze zrozumieniem. Polecam!

Iwona, Nottingham

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pomoc w krótkim czasie. Jestem zadowolona z obsługi i pomocy. Polecam bardzo.

Eryka Górecka

Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona, obsługa solidna i profesjonalna. Super podejście do klienta, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Bożena Husar

Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń