Upadłość konsumencka Bielsko Biała

Jak działa upadłość konsumencka Bielsko-Biała?

Upadłość konsumencka to postępowanie, którego celem jest umorzenie zobowiązań, których nie jesteśmy w stanie spłacić. W celu rozpoczęcia procedury upadłości należy sporządzić wniosek o ogłoszenie upadłości, który następnie kierujemy na ścieżkę sądową. By właściwie przeprowadzić całą procedurę, aż do umorzenia posiadanego zadłużenia, warto skorzystać z pomocy naszej Kancelarii. Nasi prawnicy posiadają ponad 5-letnie doświadczenie w procedurze upadłościowej.

Kto może ogłosić upadłość konsumencką?

Upadłość konsumencka Bielsko-Biała jest postępowaniem przewidzianym dla każdej osoby fizycznej, która nie jest w stanie spłacić posiadanego zadłużenia. Upadłość może więc ogłosić każdy, kto całkowicie utracił zdolność do spłaty swoich zobowiązań pieniężnych. Również wtedy, gdy posiada tylko jednego wierzyciela lub nie posiada jakiegokolwiek majątku.

Upadłość konsumencka Bielsko-Biała

Co daje upadłość konsumencka?

Podstawowym celem postępowania upadłościowego jest umorzenie zadłużenia. Co ważne – umorzeniu podlegają nie tylko zobowiązania wobec banków, ale także wobec wierzycieli pozabankowych (w tym tzw. chwilówek) oraz Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy osób prywatnych.

Po ogłoszeniu upadłości dłużnik zyskuje ochronę już w trakcie trwania postepowania, w tym przede wszystkim wstrzymanie postępowań egzekucyjnych (komorniczych) już w dniu ogłoszenia upadłości.

Jak możemy Ci pomóc w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej?

Nasz zespół specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa upadłościowego w Bielsku-Białej, w szczególności spraw dotyczących upadłości konsumenckiej. Dzięki przeprowadzonej wstępnej analizie nasi Klienci zyskują pełną ocenę ich sytuacji w kontekście ogłoszenia upadłości.

Jeśli zdecydujesz się na naszą pomoc poprowadzimy Twoją sprawę i zapewnimy wsparcie na każdym etapie postępowania. Pomożemy Ci zgromadzić niezbędne dokumenty, przygotujemy kompletny wniosek, zastąpimy Cię w kontaktach z sądem oraz syndykiem. Nasi specjaliści posiadają szeroką wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, które pozwoli na rzetelne i indywidualne podejście do sprawy.

 

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kancelaria Prawna Pana Daniela jest godna polecenia, jest to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy i empatią do ludzi. Jest godną zaufania osobą, która w rzeczowy sposób podchodzi do każdej sprawy, jest pewna swojego stanowiska i finalnie rzecz biorąc klient jest bardzo zadowolony z jego skuteczności. Uzyskałem pomoc niejednokrotnie z pozytywnym skutkiem, bardzo serdecznie polecam.

Dawid, Ruda Śląska

Profesjonalna i szybka pomoc. bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno będę współpracował w przyszłości o ile będzie taka konieczność. Młody człowiek z doświadczeniem, którego nie zjadła rutyna polecam.

Krystian, Zabrze

Kancelaria na duży plus. Podjąłem współpracę i nie żałuję swojej decyzji. Byłem bardzo zaskoczony wiedzą i jak potrafią pomóc człowiekowi. Naprawdę polecam.

Piotr, Zabrze

Kancelaria zajęła się moja sprawa. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szybki i łatwy kontakt, sprawa tłumaczona ze zrozumieniem. Polecam!

Iwona, Nottingham

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pomoc w krótkim czasie. Jestem zadowolona z obsługi i pomocy. Polecam bardzo.

Eryka Górecka

Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona, obsługa solidna i profesjonalna. Super podejście do klienta, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Bożena Husar

Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń