Odszkodowania za błędy medyczne Katowice

Kiedy dochodzi do popełnienia błędu medycznego Katowice?

Z błędem medycznym mamy do czynienia wtedy, gdy wskutek podjęcia działań przez lekarza lub wręcz przeciwnie – braku reakcji ze strony personelu medycznego – dochodzi do pogorszenia stanu zdrowia pacjenta.

Kto może popełnić błąd medyczny?

Błąd medyczny może zostać popełniony nie tylko podczas leczenia operacyjnego, ale także na etapie diagnostyki czy nawet podczas błędnego systemu prowadzenia dokumentacji medycznej. Wobec tego winę za błąd może ponosić zarówno lekarz jak i pielęgniarka czy ratownik medyczny.  

Odszkodowania za błędy medyczne Katowice

 

 

Odszkodowanie za błąd medyczny Katowice

Poszkodowany pacjent może ubiegać się o uzyskanie odszkodowania za doznany błąd medyczny. Na jego wysokość wpływa wiele czynników, które są ustalane indywidualnie w zależności od poniesionej szkody. W skład odszkodowania może wchodzić m.in. zwrot kosztów za poniesione leczenie, koszty opieki medycznej, sprzętu do rehabilitacji, ale także utracony dochód oraz zadośćuczynienie za krzywdę.

Kto wypłaca odszkodowanie za błąd medyczny?

Roszczenie o wypłatę odszkodowania najczęściej kierowane jest bezpośrednio do placówki medycznej, w której doszło do popełnienia błędu lekarza. Dzięki temu nawet jeśli nie do końca wiadomo kto popełnił błąd osoba poszkodowana może uzyskać należne odszkodowanie. Zostanie ono wypłacone przez ubezpieczyciela placówki.

Jak nasza Kancelaria może Ci pomóc?

Nasza Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw o odszkodowanie za błędy medyczne Katowice. Jeśli podejrzewasz, że podczas Twojego leczenia doszło do popełnienia błędu medycznego, to skonsultuj swoją sprawę z naszymi specjalistami. Przeanalizujemy Twoją dokumentację medyczną, wskażemy możliwe rozwiązania i poprowadzimy Twoją sprawę.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kancelaria Prawna Pana Daniela jest godna polecenia, jest to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy i empatią do ludzi. Jest godną zaufania osobą, która w rzeczowy sposób podchodzi do każdej sprawy, jest pewna swojego stanowiska i finalnie rzecz biorąc klient jest bardzo zadowolony z jego skuteczności. Uzyskałem pomoc niejednokrotnie z pozytywnym skutkiem, bardzo serdecznie polecam.

Dawid, Ruda Śląska

Profesjonalna i szybka pomoc. bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno będę współpracował w przyszłości o ile będzie taka konieczność. Młody człowiek z doświadczeniem, którego nie zjadła rutyna polecam.

Krystian, Zabrze

Kancelaria na duży plus. Podjąłem współpracę i nie żałuję swojej decyzji. Byłem bardzo zaskoczony wiedzą i jak potrafią pomóc człowiekowi. Naprawdę polecam.

Piotr, Zabrze

Kancelaria zajęła się moja sprawa. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szybki i łatwy kontakt, sprawa tłumaczona ze zrozumieniem. Polecam!

Iwona, Nottingham

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pomoc w krótkim czasie. Jestem zadowolona z obsługi i pomocy. Polecam bardzo.

Eryka Górecka

Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona, obsługa solidna i profesjonalna. Super podejście do klienta, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Bożena Husar

Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń