Odszkodowania za błędy medyczne Warszawa

Za błąd medyczny Warszawa przysługuje odszkodowanie

Doznanie przez pacjenta błędu medycznego wiąże się z powstaniem roszczenia odszkodowawczego. O zaistnieniu błędu mówimy wtedy, gdy wskutek działań niezgodnych z wiedzą medyczną dochodzi do zawinionego pogorszenia stanu zdrowia pacjenta. Co istotne członek personelu medycznego może popełnić błąd już na etapie diagnozy, poprzez błędne rozpoznanie choroby, jak i w trakcie dalszego leczenia, np. operacyjnego.

Jak uzyskać odszkodowanie za błąd medyczny od szpitala?

Aby uzyskać odszkodowanie za błąd medyczny Warszawa należy w pierwszej kolejności skupić się na zgromadzeniu dokumentacji medycznej z leczenia. Następnie warto skorzystać z pomocy Kancelarii specjalizującej się w uzyskiwaniu odszkodowań za błędy medyczne. Dzięki konsultacji poszkodowany uzyska informacje w zakresie możliwych działań na etapie pozasądowym jak i sądowym. Roszczenie o wypłatę odszkodowania kieruje się bezpośrednio do placówki medycznej, w której doszło do popełnienia błędu.

Odszkodowania za błędy medyczne Warszawa

Jakie roszczenia przysługują osobie poszkodowanej?

Osoba poszkodowana wskutek błędu medycznego może ubiegać się o zwrot wszelkich uzasadnionych kosztów poniesionych w związku z leczeniem, w tym kosztów związanych m.in. z rehabilitacją czy rekonwalescencją. Ponadto przysługuje jej roszczenie o zwrot utraconych korzyści – najczęściej dochodu. Za doznane krzywdy oraz cierpienia osoba poszkodowana może uzyskać zadośćuczynienie, które przysługuje także bliskim zmarłego wskutek błędu medycznego.

Czy warto skorzystać z pomocy Kancelarii przy uzyskiwaniu odszkodowania za błąd medyczny Warszawa?

Pomoc specjalistów z zakresu uzyskiwania odszkodowań za błędy medyczne z pewnością przyczyni się do sprawniejszego zgromadzenia niezbędnych dokumentów oraz dowodów. Wiedza oraz doświadczenie pozwala na odpowiednie przygotowanie się do ewentualnego procesu sądowego, a także realnej oceny danego przypadku. Nasi Pełnomocnicy zapewnią pomoc oraz wsparcie na każdym etapie sprawy.

 

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kancelaria Prawna Pana Daniela jest godna polecenia, jest to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy i empatią do ludzi. Jest godną zaufania osobą, która w rzeczowy sposób podchodzi do każdej sprawy, jest pewna swojego stanowiska i finalnie rzecz biorąc klient jest bardzo zadowolony z jego skuteczności. Uzyskałem pomoc niejednokrotnie z pozytywnym skutkiem, bardzo serdecznie polecam.

Dawid, Ruda Śląska

Profesjonalna i szybka pomoc. bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno będę współpracował w przyszłości o ile będzie taka konieczność. Młody człowiek z doświadczeniem, którego nie zjadła rutyna polecam.

Krystian, Zabrze

Kancelaria na duży plus. Podjąłem współpracę i nie żałuję swojej decyzji. Byłem bardzo zaskoczony wiedzą i jak potrafią pomóc człowiekowi. Naprawdę polecam.

Piotr, Zabrze

Kancelaria zajęła się moja sprawa. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szybki i łatwy kontakt, sprawa tłumaczona ze zrozumieniem. Polecam!

Iwona, Nottingham

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pomoc w krótkim czasie. Jestem zadowolona z obsługi i pomocy. Polecam bardzo.

Eryka Górecka

Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona, obsługa solidna i profesjonalna. Super podejście do klienta, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Bożena Husar

Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń