Odszkodowania za błędy medyczne Bielsko-Biała

Czym jest błąd medyczny Bielsko-Biała?

Błąd medyczny Bielsko-Biała to działanie niezgodne z aktualną wiedzą i praktyką medyczną. W wyniku popełnienia błędu stan zdrowia pacjenta ulega pogorszeniu, a podejmowane leczenie często się wydłuża. Należy wówczas pamiętać, że doznanie błędu medycznego wiąże się z powstaniem po stronie poszkodowanego roszczenia o stosowne odszkodowanie.

Co przysługuje poszkodowanemu wskutek błędu medycznego?

Osoba poszkodowanej przysługuje należyte odszkodowanie, na które składa się wiele indywidualnych czynników. Przede wszystkim osobie pacjentowi przysługuje zwrot uzasadnionych kosztów, w tym kosztów opieki medycznej, rehabilitacji czy leczenia. Ponadto może ubiegać się o zwrot utraconych korzyści (np. dochodu) oraz zadośćuczynienie za doznane krzywdy.

Odszkodowania za błędy medyczne Bielsko-Biała

Jak uzyskać odszkodowanie za błąd medyczny?

Aby uzyskać odszkodowanie za błąd medyczny Bielsko-Biała należy przede wszystkim zgromadzić dowody na to, że błąd medyczny został popełniony. Osoba poszkodowana będzie więc potrzebować dokumentację medyczną z przebytego leczenia. Warto także gromadzić inne dowody, np. w postaci zdjęć czy zeznań świadków. Następnie należy skierować swoje roszczenie do placówki medycznej, w której doszło do popełnienia błędu medycznego.

Nasza Kancelaria pomoże Ci uzyskać odszkodowanie

Nasz zespół specjalizuje się w prowadzeniu spraw odszkodowawczych ze szczególnym uwzględnieniem spraw o uzyskanie odszkodowania za błędy medyczne w Bielsko-Białej. Oferujemy wsparcie zarówno na etapie sądowym jak i pozasądowym. Skonsultuj z nami swoją sprawę – przeanalizujemy Twój przypadek i wskażemy Ci możliwe rozwiązania.

 

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kancelaria Prawna Pana Daniela jest godna polecenia, jest to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy i empatią do ludzi. Jest godną zaufania osobą, która w rzeczowy sposób podchodzi do każdej sprawy, jest pewna swojego stanowiska i finalnie rzecz biorąc klient jest bardzo zadowolony z jego skuteczności. Uzyskałem pomoc niejednokrotnie z pozytywnym skutkiem, bardzo serdecznie polecam.

Dawid, Ruda Śląska

Profesjonalna i szybka pomoc. bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno będę współpracował w przyszłości o ile będzie taka konieczność. Młody człowiek z doświadczeniem, którego nie zjadła rutyna polecam.

Krystian, Zabrze

Kancelaria na duży plus. Podjąłem współpracę i nie żałuję swojej decyzji. Byłem bardzo zaskoczony wiedzą i jak potrafią pomóc człowiekowi. Naprawdę polecam.

Piotr, Zabrze

Kancelaria zajęła się moja sprawa. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szybki i łatwy kontakt, sprawa tłumaczona ze zrozumieniem. Polecam!

Iwona, Nottingham

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pomoc w krótkim czasie. Jestem zadowolona z obsługi i pomocy. Polecam bardzo.

Eryka Górecka

Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona, obsługa solidna i profesjonalna. Super podejście do klienta, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Bożena Husar

Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń