Upadłość konsumencka Bytom

Upadłość konsumencka Bytom to szansa dla osób, które na co dzień mierzą się z długami. Dzięki ogłoszeniu upadłości osoby zadłużone zyskują możliwość całkowitego oddłużenia – umorzeniu podlegają nie tylko zobowiązania wobec banków, ale także zobowiązania wobec urzędów oraz z tzw. chwilówek.

Jak ogłosić upadłość konsumencką?

Procedura rozpoczyna się poprzez złożenie wniosku. Już w trakcie procedury po ogłoszeniu upadłości osoba zyskuje ochronę przed wierzycielami oraz windykatorami. Umorzone zostaną także prowadzone przez komorników egzekucje.

Upadłość konsumencka Bytom

Jakie przesłanki muszę spełnić żeby ogłosić upadłość?

Upadłość konsumencka Bytom to procedura przewidziana dla osób, które nie są w stanie spłacić swojego zadłużenia. Wniosek o ogłoszenie upadłości może więc złożyć każdy, kto nie może uregulować zaległości. Aby rozpocząć procedurę dłużnik nie musi posiadać majątku, a jedyną opłatą sądową jaką poniesie jest koszt 30 zł.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszej Kancelarii przy ogłaszaniu upadłości?

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu upadłości konsumenckiej Bytom. Wsparcie naszego zespołu na każdym etapie postępowania umożliwia sprawne przejście przez całą procedurę, od etapu pracy nad wnioskiem do umorzenia zobowiązań. Nasi Klienci mogą być pewni, że do ich sprawy podejdziemy indywidualnie i poprowadzimy ją z należytą starannością.  

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kancelaria Prawna Pana Daniela jest godna polecenia, jest to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy i empatią do ludzi. Jest godną zaufania osobą, która w rzeczowy sposób podchodzi do każdej sprawy, jest pewna swojego stanowiska i finalnie rzecz biorąc klient jest bardzo zadowolony z jego skuteczności. Uzyskałem pomoc niejednokrotnie z pozytywnym skutkiem, bardzo serdecznie polecam.

Dawid, Ruda Śląska

Profesjonalna i szybka pomoc. bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno będę współpracował w przyszłości o ile będzie taka konieczność. Młody człowiek z doświadczeniem, którego nie zjadła rutyna polecam.

Krystian, Zabrze

Kancelaria na duży plus. Podjąłem współpracę i nie żałuję swojej decyzji. Byłem bardzo zaskoczony wiedzą i jak potrafią pomóc człowiekowi. Naprawdę polecam.

Piotr, Zabrze

Kancelaria zajęła się moja sprawa. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szybki i łatwy kontakt, sprawa tłumaczona ze zrozumieniem. Polecam!

Iwona, Nottingham

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pomoc w krótkim czasie. Jestem zadowolona z obsługi i pomocy. Polecam bardzo.

Eryka Górecka

Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona, obsługa solidna i profesjonalna. Super podejście do klienta, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Bożena Husar

Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń