Upadłość konsumencka Kędzierzyn-Koźle

Upadłość konsumencka daje oddłużenie

Upadłość konsumencka Kędzierzyn-Koźle to procedura, która umożliwia dłużnikom uzyskanie oddłużenia. Składając wniosek o upadłość dłużnik może więc liczyć na to, że po zakończeniu postępowania jego zobowiązania zostaną umorzone.

Kiedy można złożyć wniosek o upadłość konsumencką?

Każda osoba borykająca się z nadmiernym zadłużeniem może złożyć wniosek i ogłosić upadłość. Postępowanie jest przewidziane zarówno dla osób, wobec których toczy się egzekucja komornicza, jak i tych, którzy dopiero co utracili zdolność do spłaty swoich zobowiązań. Koszt złożenia wniosku o upadłość wynosi jedynie 30 zł.

Upadłość konsumencka Kędzierzyn-Koźle

Kto może starać się o ogłoszenie upadłości konsumenckiej Kędzierzyn-Koźle?

Upadłość konsumencka to postępowanie dla osób, które nie są w stanie spłacić swojego zadłużenia. Przyczyną takie stanu może być m.in. nawarstwienie się zadłużenia, choroba dłużnika lub bliskiej osoby czy utrata pracy np. w wyniku pandemii. Aby ogłosić upadłość nie trzeba posiadać majątku.

Powierz swoją sprawę naszej Kancelarii

Członkowie zespołu naszej Kancelarii to wykwalifikowani prawnicy specjalizujący się w prowadzeniu postępowań upadłościowych w  Kędzierzynie-Koźlu. Naszym Klientom zapewniamy pomoc w trakcie całej procedury, a nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie. Powierzając nam swoją sprawę możesz skupić się na swojej codzienności, a my zajmiemy się resztą.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kancelaria Prawna Pana Daniela jest godna polecenia, jest to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy i empatią do ludzi. Jest godną zaufania osobą, która w rzeczowy sposób podchodzi do każdej sprawy, jest pewna swojego stanowiska i finalnie rzecz biorąc klient jest bardzo zadowolony z jego skuteczności. Uzyskałem pomoc niejednokrotnie z pozytywnym skutkiem, bardzo serdecznie polecam.

Dawid, Ruda Śląska

Profesjonalna i szybka pomoc. bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno będę współpracował w przyszłości o ile będzie taka konieczność. Młody człowiek z doświadczeniem, którego nie zjadła rutyna polecam.

Krystian, Zabrze

Kancelaria na duży plus. Podjąłem współpracę i nie żałuję swojej decyzji. Byłem bardzo zaskoczony wiedzą i jak potrafią pomóc człowiekowi. Naprawdę polecam.

Piotr, Zabrze

Kancelaria zajęła się moja sprawa. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szybki i łatwy kontakt, sprawa tłumaczona ze zrozumieniem. Polecam!

Iwona, Nottingham

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pomoc w krótkim czasie. Jestem zadowolona z obsługi i pomocy. Polecam bardzo.

Eryka Górecka

Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona, obsługa solidna i profesjonalna. Super podejście do klienta, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Bożena Husar

Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń