Upadłość konsumencka Katowice

Dla kogo jest upadłość konsumencka Katowice?

Upadłość konsumencka to postępowanie, które pozwala na umorzenie zadłużenia, którego nie jesteśmy w stanie spłacić. Jeśli dany dłużnik nie jest w stanie spłacać miesięcznych rat, toczy się przeciwko niemu egzekucja komornicza, bądź wierzyciel wypowiedział umowę kredytu, to z dużą pewnością możliwe jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej i późniejsze umorzenie zobowiązań.

Dlaczego warto ogłosić upadłość konsumencką?

Postępowanie upadłościowe jest korzystne i bezpieczne dla osoby zadłużonej. Przede wszystkim wpływa na to ochrona dłużnika przed wierzycielami – w toku postępowania uzyskujemy stosowną ochronę. Postępowanie z kolei jest niemalże bez kosztowe. Opłata od wniosku to jedyne 30 zł. Dalsze korzyści to umorzenie postępowań egzekucyjnych, prowadzonych przez komorników, a przede wszystkim cel postępowania, którym jest umorzenie zadłużenia.

Upadłość konsumencka Katowice

Upadłość konsumencka bez majątku

Należy wyraźnie zaznaczyć, iż upadłość konsumencką można bez przeszkód przeprowadzić nie posiadając jakiegokolwiek majątku.

Ile trwa ogłoszenie upadłości konsumenckiej w Katowicach?

Czas oczekiwania na ogłoszenie upadłości to średnio okres od 1-3 miesięcy. Wówczas dłużnik otrzymuje ochronę przed wierzycielami, komornicy mają obowiązek umorzyć postępowania egzekucyjne a postępowanie zmierza do umorzenia posiadanego zadłużenia.

Dlaczego warto zaufać naszej Kancelarii?

Zespół naszej Kancelarii specjalizuje się w przeprowadzaniu postępowań upadłościowych w Katowicach. Nasza Kancelaria w każdym miesiącu przeprowadza dziesiątki upadłości konsumenckich, co pozwoliło nam poznać pełną specyfikę postępowania. Dzięki zdobytemu doświadczeniu postępowania są prowadzone skutecznie i rzetelnie.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kancelaria Prawna Pana Daniela jest godna polecenia, jest to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy i empatią do ludzi. Jest godną zaufania osobą, która w rzeczowy sposób podchodzi do każdej sprawy, jest pewna swojego stanowiska i finalnie rzecz biorąc klient jest bardzo zadowolony z jego skuteczności. Uzyskałem pomoc niejednokrotnie z pozytywnym skutkiem, bardzo serdecznie polecam.

Dawid, Ruda Śląska

Profesjonalna i szybka pomoc. bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno będę współpracował w przyszłości o ile będzie taka konieczność. Młody człowiek z doświadczeniem, którego nie zjadła rutyna polecam.

Krystian, Zabrze

Kancelaria na duży plus. Podjąłem współpracę i nie żałuję swojej decyzji. Byłem bardzo zaskoczony wiedzą i jak potrafią pomóc człowiekowi. Naprawdę polecam.

Piotr, Zabrze

Kancelaria zajęła się moja sprawa. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szybki i łatwy kontakt, sprawa tłumaczona ze zrozumieniem. Polecam!

Iwona, Nottingham

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pomoc w krótkim czasie. Jestem zadowolona z obsługi i pomocy. Polecam bardzo.

Eryka Górecka

Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona, obsługa solidna i profesjonalna. Super podejście do klienta, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Bożena Husar

Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń