O nas

Kim jesteśmy?

Naszą Kancelarię tworzą prawnicy specjalizujący się w zakresie skutecznego dochodzenia roszczeń odszkodowawczych a także w zakresie postępowań o przeprowadzanie tzw. upadłości konsumenckich. Nasz zespół posiada kilkuletnie doświadczenie poparte wieloma wygranymi sporami sądowymi dot. roszczeń odszkodowawczych jak również skutecznie przeprowadzonymi postępowaniami o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Klienci decydujący się na skorzystanie z usług naszej Kancelarii mogą być pewni, że powierzona sprawa będzie prowadzona rzetelnie, z należytą jej starannością a wynikłe skutki prawne będą możliwie najkorzystniejsze dla klienta.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza Kancelaria swoją działalność i obsługę prowadzonych spraw opiera na kilku kluczowych filarach. Pierwszym z nich - i tym samym najważniejszym - jest posiadanie szerokiej i wysoce wyspecjalizowanej wiedzy z zakresu prowadzonych spraw. W tym miejscu należy zaznaczyć, iż w każdej z prowadzonych spraw udział biorą profesjonalni pełnomocnicy tworzący zespół naszej Kancelarii. Jako Kancelaria prowadzimy sprawy jedynie z zakresu dwóch specjalizacji, tj. dochodzenie roszczeń odszkodowawczych jak i przeprowadzania upadłości konsumenckich i gospodarczych. Przyjęty model pracy pozwolił nam doskonale poznać każdą ze specjalizacji, co przedkłada się na bardzo zadowalające rezultaty w prowadzonych spraw. Zespół naszej Kancelarii dba także by każdy klient korzystając z naszych usług miał pewność, że jego sprawa jest oddana w rzetelne i właściwe ręce, stąd wielką wagę przywiązujemy również do profesjonalizmu, budowania wzajemnego zaufania i – co bardzo ważne – do bieżącego informowania klientów o poszczególnych etapach, na których sprawa się znajduje.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kancelaria Prawna Pana Daniela jest godna polecenia, jest to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy i empatią do ludzi. Jest godną zaufania osobą, która w rzeczowy sposób podchodzi do każdej sprawy, jest pewna swojego stanowiska i finalnie rzecz biorąc klient jest bardzo zadowolony z jego skuteczności. Uzyskałem pomoc niejednokrotnie z pozytywnym skutkiem, bardzo serdecznie polecam.

Dawid, Ruda Śląska

Profesjonalna i szybka pomoc. bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno będę współpracował w przyszłości o ile będzie taka konieczność. Młody człowiek z doświadczeniem, którego nie zjadła rutyna polecam.

Krystian, Zabrze

Kancelaria na duży plus. Podjąłem współpracę i nie żałuję swojej decyzji. Byłem bardzo zaskoczony wiedzą i jak potrafią pomóc człowiekowi. Naprawdę polecam.

Piotr, Zabrze

Kancelaria zajęła się moja sprawa. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szybki i łatwy kontakt, sprawa tłumaczona ze zrozumieniem. Polecam!

Iwona, Nottingham

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pomoc w krótkim czasie. Jestem zadowolona z obsługi i pomocy. Polecam bardzo.

Eryka Górecka

Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona, obsługa solidna i profesjonalna. Super podejście do klienta, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Bożena Husar

Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń