Upadłość konsumencka Dąbrowa Górnicza

Upadłość konsumencka Dąbrowa Górnicza to procedura sądowa, której głównym założeniem jest umorzenie zobowiązań. Zakończenie postępowania umożliwia dłużnikowi rozpoczęcie życia bez długów, windykacji oraz komorników.

Jakie zyski płyną z ogłoszenia upadłości konsumenckiej?

Osoba wobec której ogłoszono upadłość konsumencką może liczyć na całkowite umorzenie zobowiązań. Wiąże się to przede wszystkim z możliwością powrotu do życia sprzed zadłużenia, bez obaw o wizyty windykatorów, setek listów od wierzycieli czy zajęć wynagrodzenia przez komornika. Dodatkowo w trakcie całej procedury dłużnik jest objęty specjalną ochroną.

Co należy przygotować żeby ogłosić upadłość?  

Aby ogłosić upadłość konsumencką Dąbrowa Górnicza warto zgromadzić jak najwięcej informacji dotyczących zadłużenia. Mogą one wynikać z zawartych umów pożyczek, wezwań od zapłaty czy dokumentów z prowadzonej przez komornika egzekucji. Następnie warto skonsultować swoją sprawę z prawnikiem. W naszej Kancelarii pomagamy dłużnikowi zgromadzić wszystkie dokumenty, w szczególności te dotyczące zadłużenia.

Upadłość konsumencka Dąbrowa Górnicza

Czy można ogłosić upadłość razem z małżonkiem?

Ustawa nie przewiduje możliwości złożenia wspólnego wniosku o upadłość dla małżonków. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby złożyć dwa osobne wnioski.

Ile kosztuje upadłość konsumencka?

Złożenie wniosku o upadłość konsumencką podlega opłacie sądowej. Obecnie opłata ta wynosi jedynie 30 zł.

Uzyskaj pomoc w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej Dąbrowa Górnicza

Prawidłowe przygotowanie wniosku o upadłość konsumencką jest bardzo ważne. Nasza Kancelaria może zapewnić Ci niezbędną pomoc – zgromadzimy najważniejsze dokumenty oraz sporządzimy Twój wniosek o upadłość. Oferujemy także wsparcie profesjonalnego pełnomocnika, który będzie reprezentował Cię w trakcie całej procedury.  

 

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kancelaria Prawna Pana Daniela jest godna polecenia, jest to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy i empatią do ludzi. Jest godną zaufania osobą, która w rzeczowy sposób podchodzi do każdej sprawy, jest pewna swojego stanowiska i finalnie rzecz biorąc klient jest bardzo zadowolony z jego skuteczności. Uzyskałem pomoc niejednokrotnie z pozytywnym skutkiem, bardzo serdecznie polecam.

Dawid, Ruda Śląska

Profesjonalna i szybka pomoc. bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno będę współpracował w przyszłości o ile będzie taka konieczność. Młody człowiek z doświadczeniem, którego nie zjadła rutyna polecam.

Krystian, Zabrze

Kancelaria na duży plus. Podjąłem współpracę i nie żałuję swojej decyzji. Byłem bardzo zaskoczony wiedzą i jak potrafią pomóc człowiekowi. Naprawdę polecam.

Piotr, Zabrze

Kancelaria zajęła się moja sprawa. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szybki i łatwy kontakt, sprawa tłumaczona ze zrozumieniem. Polecam!

Iwona, Nottingham

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pomoc w krótkim czasie. Jestem zadowolona z obsługi i pomocy. Polecam bardzo.

Eryka Górecka

Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona, obsługa solidna i profesjonalna. Super podejście do klienta, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Bożena Husar

Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń