Odszkodowania za błędy medyczne Zabrze

Błąd medyczny odszkodowanie Zabrze

Do błędu medycznego może dojść m.in. wskutek postawienia błędnej diagnozy, zastosowania nieodpowiedniego leczenia bądź dokonania zabiegu mimo istnienia przeciwwskazań. Gdy wskutek tych działań dochodzi do pogorszenia się stanu zdrowia pacjenta oraz wydłużenia leczenia, możemy mówić o błędzie popełnionym przez lekarza. Sam pacjent staje się osobą poszkodowaną, a za doznaną szkodę przysługuje mu odpowiednie odszkodowanie.

Kiedy mogę uzyskać odszkodowanie za błąd medyczny?

Odszkodowanie za błąd medyczny Zabrze może uzyskać każda osoba, która doznała pogorszenia stanu zdrowia wskutek nieprawidłowego działania personelu medycznego. Wówczas osoba poszkodowana może skierować swoje roszczenie do placówki medycznej w której doszło do popełnienia błędu. Należy pamiętać, że kluczowa jest dokumentacja medyczna z przeprowadzonego leczenia. Przed skierowaniem roszczenia warto także zasięgnąć pomocy profesjonalisty, żeby prawidłowo ocenić zasadność oraz wysokość żądania.

Odszkodowania za błędy medyczne Zabrze

 

 

Jakie świadczenia przysługują osobie poszkodowanej?

Świadczenia przysługujące osobie poszkodowanej wskutek błędu lekarza w dużej mierze zależą od indywidualnej sytuacji poszkodowanego. Może ona ubiegać się w szczególności o odszkodowanie pieniężne równe kosztom poniesionym w następstwie doznania błędu – w tym m.in. kosztów dostosowania mieszkania czy kosztów rehabilitacji. Ponadto może ubiegać się o zwrot kosztów leczenia oraz utraconych korzyści (np. dochodu). Dodatkowo osobie poszkodowanej należy się zadośćuczynienie za krzywdę wynikającą z doznanego błędu medycznego.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszej Kancelarii?

Nasza Kancelaria posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu odszkodowań za błędy medyczne w Zabrzu. Dzięki temu powierzając nam swoją sprawę możesz liczyć na pomoc fachowców oraz profesjonalnego pełnomocnika. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie postępowania – zarówno sądowym jak i pozasądowym. Skontaktuj się z naszą Kancelarią i dowiedz się jak możemy Ci pomóc.

 

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kancelaria Prawna Pana Daniela jest godna polecenia, jest to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy i empatią do ludzi. Jest godną zaufania osobą, która w rzeczowy sposób podchodzi do każdej sprawy, jest pewna swojego stanowiska i finalnie rzecz biorąc klient jest bardzo zadowolony z jego skuteczności. Uzyskałem pomoc niejednokrotnie z pozytywnym skutkiem, bardzo serdecznie polecam.

Dawid, Ruda Śląska

Profesjonalna i szybka pomoc. bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno będę współpracował w przyszłości o ile będzie taka konieczność. Młody człowiek z doświadczeniem, którego nie zjadła rutyna polecam.

Krystian, Zabrze

Kancelaria na duży plus. Podjąłem współpracę i nie żałuję swojej decyzji. Byłem bardzo zaskoczony wiedzą i jak potrafią pomóc człowiekowi. Naprawdę polecam.

Piotr, Zabrze

Kancelaria zajęła się moja sprawa. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szybki i łatwy kontakt, sprawa tłumaczona ze zrozumieniem. Polecam!

Iwona, Nottingham

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pomoc w krótkim czasie. Jestem zadowolona z obsługi i pomocy. Polecam bardzo.

Eryka Górecka

Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona, obsługa solidna i profesjonalna. Super podejście do klienta, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Bożena Husar

Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń