Upadłość konsumencka Chorzów

Na czym polega upadłość konsumencka Chorzów?

Upadłość konsumencka to nic innego jak postępowanie sądowe, które prowadzi do umorzenia zobowiązań dłużnika. Osoby mające trudności ze spłaceniem swojego zadłużenia mogą złożyć wniosek do sądu, a po zakończeniu procedury cieszyć się umorzonymi długami.

Co zrobić żeby ogłosić upadłość konsumencką?

Aby rozpocząć procedurę i ogłosić upadłość konsumencką Chorzów należy przygotować wniosek o upadłość. Odpowiednie przygotowanie wniosku jest bardzo ważne, dlatego warto skorzystać z pomocy naszej Kancelarii. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie, które pozwala nam na skuteczną pomoc w ogłoszeniu upadłości. Po złożeniu wniosku do sądu dłużnik oczekuje na jego rozpatrzenie. Czas oczekiwania na ogłoszenie upadłości wynosi średnio ok. 1-3 miesięcy.

Upadłość konsumencka Chorzów

Dlaczego warto złożyć wniosek o upadłość konsumencką Chorzów?

Osoby posiadające nadmierne zadłużenie powinny rozważyć złożenie wniosku o upadłość przede wszystkim ze względu na możliwość umorzenia posiadanych zobowiązań. Dzięki postępowaniu dłużnicy zyskują ochronę przed wierzycielami i komornikami, a postępowania egzekucyjne i sądowe nie będą już dalej prowadzone. Dłużnik nie musi się także martwić wizytami osób windykatorów oraz męczącymi telefonami.

Co zyskasz dzięki wsparciu naszej Kancelarii w ogłoszeniu upadłości?

Nasza Kancelaria to zespół specjalistów z zakresu prawa upadłościowego w Chorzowie. Korzystając z naszej pomocy możesz być pewien, że Twoja sprawa zostanie poprowadzona rzetelnie, szczegółowo odpowiemy także na pojawiające się wątpliwości. Wesprzemy Cię na każdym etapie procedury i zajmiemy się zebraniem niezbędnych dokumentów, przygotowaniem wniosku oraz reprezentacją przed sądem czy syndykiem.

 

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kancelaria Prawna Pana Daniela jest godna polecenia, jest to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy i empatią do ludzi. Jest godną zaufania osobą, która w rzeczowy sposób podchodzi do każdej sprawy, jest pewna swojego stanowiska i finalnie rzecz biorąc klient jest bardzo zadowolony z jego skuteczności. Uzyskałem pomoc niejednokrotnie z pozytywnym skutkiem, bardzo serdecznie polecam.

Dawid, Ruda Śląska

Profesjonalna i szybka pomoc. bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno będę współpracował w przyszłości o ile będzie taka konieczność. Młody człowiek z doświadczeniem, którego nie zjadła rutyna polecam.

Krystian, Zabrze

Kancelaria na duży plus. Podjąłem współpracę i nie żałuję swojej decyzji. Byłem bardzo zaskoczony wiedzą i jak potrafią pomóc człowiekowi. Naprawdę polecam.

Piotr, Zabrze

Kancelaria zajęła się moja sprawa. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szybki i łatwy kontakt, sprawa tłumaczona ze zrozumieniem. Polecam!

Iwona, Nottingham

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pomoc w krótkim czasie. Jestem zadowolona z obsługi i pomocy. Polecam bardzo.

Eryka Górecka

Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona, obsługa solidna i profesjonalna. Super podejście do klienta, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Bożena Husar

Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń