Upadłość konsumencka Jaworzno

Upadłość konsumencka Jaworzno – co to takiego?

Upadłość konsumencka to rozwiązanie przewidziane dla osób borykających się z nadmiernym zadłużeniem. Osoba, która nie jest w stanie spłacać swojego zadłużenia może skorzystać z ogłoszenia upadłości, która pozwoli na pełne oddłużenie poprzez umorzenie jego zobowiązań.

Jakie są korzyści z ogłoszenia upadłości konsumenckiej?

Upadłość konsumencka Jaworzno ma przede wszystkim prowadzić do umorzenia zobowiązań dłużnika. Już w trakcie procedury osoba zadłużona otrzymuje ochronę przed egzekucją komorniczą. Wobec upadłego nie nalicza się również dalszych odsetek, dzięki czemu zadłużenie nie wzrasta. Zakończenie postępowania i oddłużenie wstrzymuje także działania windykatorów, dzięki czemu dłużnik nie musi obawiać się ciągłego nękania, telefonów oraz wizyt terenowych.

Upadłość konsumencka Jaworzno

Jakie warunki należy spełnić by ogłosić upadłość?

Warunkiem ogłoszenia upadłości konsumenckiej jest posiadanie zadłużenia, którego z różnych przyczyn nie jesteśmy w stanie uregulować. Warto zaznaczyć, że do ogłoszenia upadłości nie jest wymagane posiadanie majątku, opłata od wniosku to koszt 30 zł., z kolei od marca 2020 r., o upadłość konsumencką Jaworzno mogą się starać także firmy jednoosobowe.

Pomożemy Ci ogłosić upadłość konsumencką Jaworzno

Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy zapewnią Ci kompleksową pomoc w zakresie sporządzenia wniosku jak i na etapie całego postępowania. Posiadamy odpowiednią wiedzę oraz szerokie doświadczenie, dzięki czemu nasi Klienci mogą czuć się bezpiecznie powierzając nam swoją sprawę.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kancelaria Prawna Pana Daniela jest godna polecenia, jest to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy i empatią do ludzi. Jest godną zaufania osobą, która w rzeczowy sposób podchodzi do każdej sprawy, jest pewna swojego stanowiska i finalnie rzecz biorąc klient jest bardzo zadowolony z jego skuteczności. Uzyskałem pomoc niejednokrotnie z pozytywnym skutkiem, bardzo serdecznie polecam.

Dawid, Ruda Śląska

Profesjonalna i szybka pomoc. bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno będę współpracował w przyszłości o ile będzie taka konieczność. Młody człowiek z doświadczeniem, którego nie zjadła rutyna polecam.

Krystian, Zabrze

Kancelaria na duży plus. Podjąłem współpracę i nie żałuję swojej decyzji. Byłem bardzo zaskoczony wiedzą i jak potrafią pomóc człowiekowi. Naprawdę polecam.

Piotr, Zabrze

Kancelaria zajęła się moja sprawa. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szybki i łatwy kontakt, sprawa tłumaczona ze zrozumieniem. Polecam!

Iwona, Nottingham

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pomoc w krótkim czasie. Jestem zadowolona z obsługi i pomocy. Polecam bardzo.

Eryka Górecka

Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona, obsługa solidna i profesjonalna. Super podejście do klienta, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Bożena Husar

Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń