Odszkodowania za błędy medyczne Łódź

Błąd medyczny Łódź

O popełnieniu błędu medycznego przez personel medyczny mówimy wtedy, gdy wskutek pojętych działań niezgodnych w wiedza i praktyką lekarską dochodzi do pogorszenia stanu zdrowia pacjenta. Doprowadzenie do zawinionego pogorszenia sytuacji zdrowotnej chorego prowadzi do powstania odpowiedzialności odszkodowawczej.

Kto odpowiada za błąd medyczny personelu?

Odpowiedzialność za błędy medyczne Łódź popełnione przez personel odpowiada placówka, w której doszło do błędu. To właśnie szpital jest miejscem, w którym pacjent powinien otrzymać profesjonalną opiekę pozwalająca na szybki powrót do zdrowia. Jeśli więc dochodzi w niej do popełnienia błędu medycznego przez jednego z członków personelu, to szpital jako placówka powierzająca lekarzowi wykonanie czynności na swój rachunek będzie zobowiązany do naprawienia szkody. Odszkodowanie zostanie wypłacone przez ubezpieczyciela placówki.

Odszkodowania za błędy medyczne Łódź

O co może starać się osoba doznająca błędu medycznego Łódź?

Osoba poszkodowana wskutek błędu medycznego może ubiegać się o wypłatę należnego odszkodowania. Jego składniki mogą różnić się w zależności od indywidualnej sytuacji poszkodowanego. Przede wszystkim pacjent może liczyć na zwrot kosztów poniesionych w związku z doznaniem błędu, w tym także kosztów dostosowania mieszkania, rehabilitacji czy leków. Ponadto w razie okoliczności częściowej bądź całkowitej niezdolności do pracy lub zwiększenia się potrzeb finansowych, poszkodowany może ubiegać się o przyznanie renty. W przypadku śmierci poszkodowanego jego rodzina może ubiegać się o stosowne zadośćuczynienie.

Jaką pomoc w uzyskaniu odszkodowania za błąd medyczny oferuje nasza Kancelaria?

Nasze działania rozpoczynamy od analizy prawno-medycznej. Po szczegółowej analizie dokumentacji medycznej, w której wspierają nas lekarze specjaliści, przedstawiamy realne możliwości dalszego działania. Nasi profesjonaliści specjalizujący się z uzyskiwaniu odszkodowań za błędy medyczne w Łodzi zapewniają pełną obsługę sądową i pozasądową.

 

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kancelaria Prawna Pana Daniela jest godna polecenia, jest to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy i empatią do ludzi. Jest godną zaufania osobą, która w rzeczowy sposób podchodzi do każdej sprawy, jest pewna swojego stanowiska i finalnie rzecz biorąc klient jest bardzo zadowolony z jego skuteczności. Uzyskałem pomoc niejednokrotnie z pozytywnym skutkiem, bardzo serdecznie polecam.

Dawid, Ruda Śląska

Profesjonalna i szybka pomoc. bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno będę współpracował w przyszłości o ile będzie taka konieczność. Młody człowiek z doświadczeniem, którego nie zjadła rutyna polecam.

Krystian, Zabrze

Kancelaria na duży plus. Podjąłem współpracę i nie żałuję swojej decyzji. Byłem bardzo zaskoczony wiedzą i jak potrafią pomóc człowiekowi. Naprawdę polecam.

Piotr, Zabrze

Kancelaria zajęła się moja sprawa. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szybki i łatwy kontakt, sprawa tłumaczona ze zrozumieniem. Polecam!

Iwona, Nottingham

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pomoc w krótkim czasie. Jestem zadowolona z obsługi i pomocy. Polecam bardzo.

Eryka Górecka

Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona, obsługa solidna i profesjonalna. Super podejście do klienta, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Bożena Husar

Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń