Zmniejszenie zadłużenia

Wielu spośród osób zadłużonych z trudem radzi sobie z regulowaniem posiadanego zadłużenia. Często prowadzi to do pogorszenia już i tak trudnej sytuacji finansowej poprzez powzięcie kolejnych pożyczek na spłatę poprzednich bądź na zwyczajne utrzymanie siebie i rodziny.
Jako Kancelaria niosąca pomoc osobom zadłużonym proponujemy inne a także korzystniejsze rozwiązania aniżeli sięganie po kolejne pożyczki, które tak naprawdę jeszcze bardziej powiększają posiadane zadłużenie i mogą powodować tzw. spirale zadłużenia.

Jak możemy pomóc w zmniejszeniu Twojego zadłużenia?

  • w oparciu o przepisy prawa znajdujemy rozwiązania, które pozwalają zmniejszyć m.in. comiesięczną wysokość rat pożyczkowych
  • doprowadzamy do umorzenia pozostałego do spłaty zadłużenia w przypadku, gdy warunki umowy   są niezgodne z przepisami ustawy o kredycie konsumenckim bądź noszą znamiona wyzysku sprecyzowane w art. 388 kodeksu cywilnego
  • w imieniu dłużnika prowadzimy negocjacje ugodowe, które pozwalają uniknąć postępowania sądowego i egzekucyjnego
  • doradzamy w zakresie ochrony majątku, w tym nieruchomości,
  • radzimy jak należy postępować w kontakcie z windykacją telefoniczną bądź terenową

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kancelaria Prawna Pana Daniela jest godna polecenia, jest to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy i empatią do ludzi. Jest godną zaufania osobą, która w rzeczowy sposób podchodzi do każdej sprawy, jest pewna swojego stanowiska i finalnie rzecz biorąc klient jest bardzo zadowolony z jego skuteczności. Uzyskałem pomoc niejednokrotnie z pozytywnym skutkiem, bardzo serdecznie polecam.

Dawid, Ruda Śląska

Profesjonalna i szybka pomoc. bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno będę współpracował w przyszłości o ile będzie taka konieczność. Młody człowiek z doświadczeniem, którego nie zjadła rutyna polecam.

Krystian, Zabrze

Kancelaria na duży plus. Podjąłem współpracę i nie żałuję swojej decyzji. Byłem bardzo zaskoczony wiedzą i jak potrafią pomóc człowiekowi. Naprawdę polecam.

Piotr, Zabrze

Kancelaria zajęła się moja sprawa. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szybki i łatwy kontakt, sprawa tłumaczona ze zrozumieniem. Polecam!

Iwona, Nottingham

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pomoc w krótkim czasie. Jestem zadowolona z obsługi i pomocy. Polecam bardzo.

Eryka Górecka

Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona, obsługa solidna i profesjonalna. Super podejście do klienta, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Bożena Husar

Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń