Polisy na życie

Bardzo popularne i niemalże wszechobecne są dziś różnej kategorii ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia na dożycie czy innego rodzaju polisy, które zabezpieczają ubezpieczonych na wypadek śmierci bądź innych przykrych zdarzeń.

Ubezpieczyciele prześcigają się w zakresie proponowania korzystniejszych warunków cenowych i zakresu ochrony, lecz niestety prześcigają się także w zakresie sposobów na uchylanie się od spoczywającej odpowiedzialności odszkodowawczej.

Uchylanie się od odpowiedzialności odszkodowawczej przez ubezpieczyciela powoduje jednocześnie odmowę wypłaty należnych środków pieniężnych tytułem odszkodowania. Nasza Kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw przeciwko ubezpieczycielom, którzy bezzasadnie uchylają się od odpowiedzialności w związku z zawartą umową ubezpieczenia.

Termin przedawnienia roszczeń

Jako Kancelaria przypominamy, iż roszczenie do ubezpieczyciela o brak wypłaty należnego odszkodowania przedawnia się dopiero z upływem 3 lat. Termin ten liczony jest od dnia, w którym wystąpiło zdarzenie objęte ubezpieczeniem. Należy więc pamiętać, że brak odwołania się od decyzji ubezpieczyciela w wyznaczonym przez niego 14 dniowym bądź 30 dniowym terminie nie oznacza braku możliwości dochodzenia odszkodowania w przyszłości.

 

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kancelaria Prawna Pana Daniela jest godna polecenia, jest to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy i empatią do ludzi. Jest godną zaufania osobą, która w rzeczowy sposób podchodzi do każdej sprawy, jest pewna swojego stanowiska i finalnie rzecz biorąc klient jest bardzo zadowolony z jego skuteczności. Uzyskałem pomoc niejednokrotnie z pozytywnym skutkiem, bardzo serdecznie polecam.

Dawid, Ruda Śląska

Profesjonalna i szybka pomoc. bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno będę współpracował w przyszłości o ile będzie taka konieczność. Młody człowiek z doświadczeniem, którego nie zjadła rutyna polecam.

Krystian, Zabrze

Kancelaria na duży plus. Podjąłem współpracę i nie żałuję swojej decyzji. Byłem bardzo zaskoczony wiedzą i jak potrafią pomóc człowiekowi. Naprawdę polecam.

Piotr, Zabrze

Kancelaria zajęła się moja sprawa. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szybki i łatwy kontakt, sprawa tłumaczona ze zrozumieniem. Polecam!

Iwona, Nottingham

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pomoc w krótkim czasie. Jestem zadowolona z obsługi i pomocy. Polecam bardzo.

Eryka Górecka

Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona, obsługa solidna i profesjonalna. Super podejście do klienta, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Bożena Husar

Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń