Zespół

Zespół naszej Kancelarii tworzą specjaliści z zakresu skutecznego dochodzenia roszczeń odszkodowawczych a także prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Dla naszych klientów świadczymy fachową obsługę prawną na drodze sądowej i pozasądowej. W skład naszego zespołu wchodzą zarówno Radcy prawni jak i młodzi adepci prawa. Z uwagi na przyjęty model prowadzenia spraw, w dwóch wymienionych obszarach, zespół naszej Kancelarii jest wysoko wyspecjalizowany. Specjalizacja zapewnia świadczenie oferowanych usług na możliwie wysokim poziomie, co ma realne odzwierciedlenie w toku prowadzenia sprawy.

Daniel Nadolski Daniel Nadolski
Prawnik, właściciel Kancelarii

Posiada ponad 5-letnie doświadczenie w obsłudze spraw dot. roszczeń odszkodowawczych a także w obszarze prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Doświadczenie zdobywał pracując i współpracując z Kancelariami Adwokackimi, obecnie prowadząc własną Kancelarię.

Paweł Kaczmarzykr.pr. Paweł Kaczmarzyk
Radca prawny

W 2015r. został wpisany na listę Radców Prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Absolwent studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji w Katowicach. Specjalizuje się w prawie medycznym, prawie spółek i prawie upadłościowym.

 

Jaką pracę wykonujemy dla klienta zlecającego sprawę?

  • Przede wszystkim nasze działania rozpoczynamy od rzetelnej analizy sprawy, którą przeprowadzamy w naszej Kancelarii bądź zdalnie (na życzenie klienta),
  • Wykonujemy pełen zakres pracy merytorycznej polegającej na skompletowaniu dokumentacji, przygotowaniu pism, wniosków, wezwań, pozwów - stosownie do zleconej sprawy,
  • W toku sprawy gwarantujemy stały kontakt w razie pojawienia się nowych pytań w zakresie prowadzonej sprawy,
  • Zapewniamy reprezentację Radcy prawnego przed sądem rozpatrującym powierzoną sprawę
  • Doradzamy innych okolicznościach towarzyszących zleconej sprawie.

 

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kancelaria Prawna Pana Daniela jest godna polecenia, jest to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy i empatią do ludzi. Jest godną zaufania osobą, która w rzeczowy sposób podchodzi do każdej sprawy, jest pewna swojego stanowiska i finalnie rzecz biorąc klient jest bardzo zadowolony z jego skuteczności. Uzyskałem pomoc niejednokrotnie z pozytywnym skutkiem, bardzo serdecznie polecam.

Dawid, Ruda Śląska

Profesjonalna i szybka pomoc. bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno będę współpracował w przyszłości o ile będzie taka konieczność. Młody człowiek z doświadczeniem, którego nie zjadła rutyna polecam.

Krystian, Zabrze

Kancelaria na duży plus. Podjąłem współpracę i nie żałuję swojej decyzji. Byłem bardzo zaskoczony wiedzą i jak potrafią pomóc człowiekowi. Naprawdę polecam.

Piotr, Zabrze

Kancelaria zajęła się moja sprawa. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szybki i łatwy kontakt, sprawa tłumaczona ze zrozumieniem. Polecam!

Iwona, Nottingham

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pomoc w krótkim czasie. Jestem zadowolona z obsługi i pomocy. Polecam bardzo.

Eryka Górecka

Korzystałam z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona, obsługa solidna i profesjonalna. Super podejście do klienta, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Bożena Husar

Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń