Zespół

Zespół naszej Kancelarii tworzą specjaliści z zakresu uregulowań prawnych dotyczących skutecznego dochodzenia roszczeń odszkodowawczych a także z zakresu przepisów regulujących sposób i tryb przeprowadzania upadłości konsumenckich. W skład naszego zespołu wchodzą zarówno Adwokaci jak i młodzi adepci prawa, którzy posiadają jednak wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw. Z uwagi na przyjęty model prowadzenia spraw dot. dwóch konkretnych dziedzin prawa, nasza Kancelaria stworzyła zespół, który
jest wysoko wyspecjalizowany w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych jak i w przeprowadzaniu upadłości konsumenckich. Nasza wiedza jest poparta bogatym doświadczeniem co gwarantuje poczucie pewności co do właściwej obsługi zleconej sprawy.

Jaką pracę wykonujemy dla klienta zlecającego sprawę?

  • Przede wszystkim gwarantujemy bezpłatną wstępną analizę sprawy,
  • Wykonujemy pełen zakres pracy merytorycznej polegającej na skompletowaniu dokumentacji, przygotowaniu pism, wniosków, wezwań stosownie do zleconej sprawy,
  • W toku sprawy gwarantujemy stały kontakt w razie pojawienia się nowych pytań w zakresie prowadzonej sprawy,
  • Zapewniamy reprezentację adwokacką przed sądem rozpatrującym powierzoną sprawę
  • Staramy się służyć radą w innych okolicznościach towarzyszących zleconej sprawie.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kancelaria Prawna Pana Daniela jest godna polecenia, jest to profesjonalny fachowiec z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem do pracy i empatią do ludzi. Jest godną zaufania osobą, która w rzeczowy sposób podchodzi do każdej sprawy, jest pewna swojego stanowiska i finalnie rzecz biorąc klient jest bardzo zadowolony z jego skuteczności. Uzyskałem pomoc niejednokrotnie z pozytywnym skutkiem, bardzo serdecznie polecam.

Dawid, Ruda Śląska

Profesjonalna i szybka pomoc. bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno będę współpracował w przyszłości o ile będzie taka konieczność. Młody człowiek z doświadczeniem, którego nie zjadła rutyna polecam.

Krystian, Zabrze

Kancelaria na duży plus. Podjąłem współpracę i nie żałuję swojej decyzji. Byłem bardzo zaskoczony wiedzą i jak potrafią pomóc człowiekowi. Naprawdę polecam.

Piotr, Zabrze

Kancelaria zajęła się moja sprawa. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szybki i łatwy kontakt, sprawa tłumaczona ze zrozumieniem. Polecam!

Iwona, Nottingham

Wpisz swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!